23:30
12/05/2024

23:30
12/05/2024

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης εκνευρισμένος κλώτσησε μπάλα μέσα στο γήπεδο μετά το 1-3 στο Ολυμπιακός-ΑΕΚ (βίντεο)

24.04.2023
00:27
Τελευταία ενημέρωση: 24/04/2023 • 12:58
Ο Βαγγέλης Μαρινάκης στο Καραϊσκάκη στα τελευταία λεπτά του Ολυμπιακός-ΑΕΚ

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης ήταν έξαλλος στα τελευταία λεπτά του ντέρμπι Ολυμπιακός-ΑΕΚ 1-3 στο Καραϊσκάκη.

Μετά το 1-3 της Ένωσης από τον Πέτρο Μάνταλο οι Πειραιώτες ξέσπασαν σε διαμαρτυρίες…

Πιο αναλυτικά, οι γηπεδούχοι αφενός διαμαρτυρήθηκαν για ανύπαρκτο πέναλτι του Ρέαμπτσιουκ στον Βίντα (που έφερε το 2-1) και φάουλ στο ξεκίνημα της φάσης πριν το 3-1.

Ως εκ τούτου, ο Βαγγέλης Μαρινάκης κατέβηκε στον αγωνιστικό χώρο και εξέφρασε έντονα τα παράπονα προς τον ρέφερι.

Μάλιστα, σε βίντεο που τράβηξε θεατής του αγώνα φαίνεται ο μεγαλομέτοχος της ομάδας να είναι έξαλλος και να κλωτσάει μία μπάλα στον αγωνιστικό χώρο.

Δευτερόλεπτα αργότερα προέκυψε η εισβολή και ως εκ τούτου ο διαιτητής αναγκάστηκε να λήξει το ματς στο 6′, παρά το γεγονός πως έδωσε επτά λεπτά καθυστερήσεων.

Δείτε εικόνες από τα μεγάλα επεισόδια στο Καραϊσκάκη.